BİZE ULAŞIN

 nakkaş perde iletişim bilgileri

BİZDEN HABERLER

Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Toptan ve perakende perde siparişleriniz için yaz sezonu indirimlerimiz başladı...


Ürünlerimizin tümü kalite kontrol aşamalarında geçirilerek tedarik edilmektedir...


Otel ve tatilköylerinde yeni trend perdeler için bize ulaşın...


Sahne perdesi modellerimize yenilerini ekledik...


Yat gemi ve tekne dekorasyonu için bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin...


Referanslarımızdan Bazıları

Nakkaş Perde Sistemleri olarak sektörde birçok toptan olarak perdecinin ve ayrıca son kullanıcı olarak ev, otel, tatilköyü, ofis, işyeri ve sahnenin perde sistemlerini tedarik ettik. Güvene dayalı ilişkimiz ve sürekli teknik destek ile her müşterimizin satış ve montaj sonrasında da yanında olduk. Aşağıdaki listeden perde sistemleri tedariğini yaptığımız bazı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

  • Kumbaracı50 Tiyatro - www.kumbaraci50.com
  • Saray Halı - www.sarayhali.com.tr
  • Home Store - www.homestore.com.tr
  • Alif Art - www.alifart.com
  • Derya Baykal - www.deryabaykal.com
  • İkbal Thermal Otel & Spa - www.ikbal.com.tr
  • Necip Akar Holding A. Ş. - www.necipakar.com
  • Koray Çalışkan - www.koraycaliskan.net
  • Pekin & Bayar Law Firm - www.pekin.com.tr
  • Komet Metal - www.kometmetal.com.tr
  • EuroHorizons Consulting - www.eurohorizons.com
  • Tur Assist - www.turassist.com
  • Zoom - www.zoom.com.tr
  • Alyans Moda - www.alyansmoda.com
  • Coco Clementine Restorant - www.cococlementine.com.tr
  • Moda Deniz Kulübü - www.modadenizkulubu.org.tr
  • Berr Otel - www.berrhotel.com
  • Çiftkurtlar Grup - www.ciftkurtlar.com.tr
  • Ümraniye Belediyesi - www.umraniye.bel.tr

Sizi Biz Arayalım

Eposta:
Telefon:
Mesajınız:
Rakamla 'iki' yazınız...

İletişim Bilgileri

+90 216 347 01 67

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Zümrütevler M. Nil C. Handegül S. No:1/A

        Maltepe-İSTANBUL